Національно-патріотичне виховання

Благодійна акція "Великодні вчинки"

Напередодні свята Світлого Христового Воскресіння у рамках благодійної акції "Великодні вчинки" у нашій школі теж пройшла акція "Великодній кошик". Ми долучилися до ініціативи благодійних фондів "Долоні милосердя" (Єлизавета Боднар) та "Під надійним крилом" (Мар'яна Лукашенко), які організували збір смаколиків для наших захисників. Відправлятимуть майже на всі напрямки, де наші Герої тримають стрій.

12:35 25.03.2024

Тріумф і трагедія Карпатської України. Стопкадри...

15 березня - знаковий день в історії України та Хуста зокрема. Саме в цей день 85 років тому ми знову заявили про себе як народ, який прагне волі, незалежності та справедливості. Тому і була проголошена держава Карпатська Україні зі столицею у місті Хуст. А наша школа стала її так званою колискою, адже саме тут були підписані і затверджені всі відповіді документи.

13:33 15.03.2024

"Тернистий шлях до вічності"

Сьогодні вчителька історії нашої школи Олена Алексик виступила модератором онлайн-конференції вчителів історії Закарпаття. Вона провела телеміст Хуст-Міжгір'я-Ужгород-В.Бичків "Тернистий шлях до вічності".

14:37 13.03.2024

Екскурсії для школярів

Цікаві екскурсії наша вчителька історії, керівниця Музею історії школи Олена Алексик проводить не тільки для гостей, але і для школярів нашого навчального закладу. Протягом цього тижня у школі діє виставка музейних експонатів, серед яких оригінали документів часів Карпатської України, світлини, документи, речі,власниками яких був сам Августин Волошин. Тому екскурсії надзвичайно цікаві та змістовні. Діти з цікавістю розглядають виставку, задають питання та отримують на них вичерпні та пізнавальні відповіді.

14:27 13.03.2024

Майстер-клас по розбиранню і складанню автомата

У рамках відзначення славних історичних ювілеїв, до яких ми посилено готуємося, сьогодні був проведений майстер-клас для учнів 8-11 класів із розбирання та складання автомата й уміння заряджати патрони в магазин.

11:40 13.03.2024

Наші перші гості

А у нас уже були перші гості. Вчителька історії Олена Алексик провела сьогодні екскурсії для учнів Хустської ЗОШ І-ІІІ ст.№6 та Хустського ліцею N5.

14:54 12.03.2024

Маленькі книголюби

Учні 3-А класу сьогодні відвідали бібліотеку і познайомились із виставкою до  210-ї річниці Т.Г.Шевченка.

18:14 08.03.2024

20 лютого - День Небесної Сотні

20 лютого в Україні - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня згадують трагічні події січня-лютого 2014 року, коли в ході Революції Гідності відбулися масові розстріли протестувальників.

15:19 20.02.2024

20 лютого - День Небесної Сотні