A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хустська спеціалізована школа
І-ІII ступенів №1 імені А.Волошина
Хустської міської ради Закарпатської області

КОЛЯДА - 2023

Дата: 10.01.2023 10:25
Кількість переглядів: 24

Благодійність – це непросто пожертва, це не просто віддати щось своє комусь, хто цього потребує. Це вкласти частинку свого серця та душі, це непереможне бажання бути корисним, зробити для когось добру справу та навіть часом стати для когось янголом-охоронцем.

І зараз, у надскладний час болю та втрат, так важливо не розгубити ці краплинки доброти та щирості, бо саме з них складається вервечка наших доль. І кожен, хто докладе до неї свою зернинку, впише своє ім’я на безмежному мольберті довгоочікуваної перемоги.

Так, свої зернинки міцно засіяли і учні нашої школи – випускники 11-Б класу. Креативні та ініціативні, завзяті та завжди готові допомогти, вони вирішили зробити для себе незабутньою цьогорічну коляду. Зібравшись разом, молодь, прославляючи новонародженого Христа, від хати до хати несла дзвінку колядку та щедрівку до своїх вчителів та друзів, цим самим кожному даруючи частинку свята, добра та радості.

- Звичайно, цьогорічні святкування значно відрізнялося від минулих років, - розповідає Галина Лукачко. – Але попри все війна не має право забирати від нас Різдво. Бо це свято радості та народження нової надії. Тому ми вдячні всім, хто радо прийняв нас. Спасибі за щирі посмішки та теплі слова, а також смачні гостинці. Наші вчителі – найкращі.

Учні спільно прийняли рішення всі кошти, які назбирали під час колядування, перерахувати у фонд «Повернись живим» на потреби наших ЗСУ. А це  - майже 6,5 тисяч гривень.

Пишаємося, що вихованці нашої школи – це справжні патріоти і свідомі українці, за якими, віримо, світле і щасливе майбутнє, яке вони творять уже сьогодні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора