Безпечна дорога додому

Дата: 22.11.2021 09:32

До Всесвітнього дня дитини і загальнонаціонального уроку «Безпечна дорога  додому» з учнями початкової ланки школи були проведені бесіди на тему «По дорозі додому» та «Безпечна дорога додому».

Цікавими і повчальними для дітей були розповіді вчителів про права дитини. Під час екскурсії "чеським містечком"учні повторили правила безпечної поведінки на дорозі, а свої враження від прослуханого і побаченого змогли відтворити під час конкурсу малюнків "Дорога додому".