Заснована: 1921 р.

Тип: спеціалізована з поглибленим вивченням іноземних мов.

Із 1972 року в школі поглиблено вивчається французька мова.

З 2007 року школа є з спеціалізованою з поглибленим вивченням іноземних мов: французької та англійської.

Основна мета роботи школи – гармонійний розвиток особистості з урахуванням вікових, інтелектуальних особливостей, інтересів, а також виявлення та розкриття природних нахилів кожного учня.

В основу навчального процесу покладено єдину мету – створення умов для розвитку творчої особистості вчителя, учня. Головні зусилля зосереджуються на наданні реальної, дієвої допомоги педагогічним працівникам у підвищенні професійної майстерності, запровадженні інноваційних технологій педагогічної праці, модернізації науково-методичної роботи, формування корпоративної культури закладу.

Система навчально-виховної роботи школи гарантує:

• створення умов для розвитку творчої обдарованості;

• поглиблене вивчення англійської та французької мов;

• вивчення другої іноземної мови;

• допрофесійну підготовку учнів з профільних предметів;

• максимальне сприяння розвитку особистості;

• інноваційні технології в навчальному процесі.

Основна мета вивчення іноземної мови в школі - формування комунікативної компетенції, всі інші цілі (виховна, освітня, розвиваюча) реалізуються в процесі здійснення цієї головної мети. Комунікативний підхід має на увазі навчання спілкуванню і формуванню здібності до міжкультурної взаємодії.

Тип закладу: спеціалізована школа

Ступінь: I-III
Форма власності: комунальна
Мова навчання: українська
Іноземна мова, яка вивчається: англійська
Наповнюваність закладу: 739
Кількість класів: 29

з них початкової школи: 12 (учнів - 315)
з них середньої школи: 15 (учнів – 372)
з них старшої школи: 2 (учнів – 52)
Кількість ГПД: 13.

Територія обслуговування школи

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб із ООП

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Додаткових освітніх послуг навчальний заклад не надає.

Адміністрація школи:

В.о. директора школи, заступник директора з навчально-виховної роботи  - Папп Власта Михайлівна.

Заступник директора з іноземних мов - Майор Марія Августинівна.

Заступник директора з виховної роботи - Кучернюк Тетяна Василівна.

Завгосп - Козак Наталія Іванівна.

Психолог - Калинич Наталія Михайлівна.

Соціальний педагог - Фетько Світлана Василівна.

Педагоги-організатори - Данильченко Богдана Володимирівна,

Брень Ганна Юріївна.

Графік роботи школи:

з 8.00 до 16.00 год. за к.ч.

Графік прийому громадян:

- понеділок - з 14.00 до 16.00 год. за к.ч.- Папп Власта Михайлівна (в.о. директора школи).

Наша адреса: м.Хуст, вул.Карпатської України,16.

Структура школи

"Безпека людини в небезпечних ситуаціях"

Логічним завершенням Тижня знань безпеки життєдіяльності у нашій школі стала зустріч учнів із рятувальниками - працівниками Хустського районного управління ДСНС Закарпаття. Відважні та мужні хлопці приїхали на неймовірно крутому оперативно-рятувальному автомобілі, від звуків сирен якого малеча (початкова ланка учнів) була у захваті. Сподабалася виставка найнебхіднішого інвентаря рятувальників і школярам 5-6 класів. Адже професіонали ДНСН дуже захопливо та детально розповіли про свою роботу та як саме застосовують на практиці ці інструменти. Хлопці та дівчата мали зможу самостійно спробувати їх використовувати. Звичайно, під пильним наглядом люб'язного Олександра, який, до речі, теж випускник нашого навчального закладу.

18:52 19.04.2024

"Посли Сойму Карпатської України: повернення із забуття"

Підбиваючи підсумки заходів, присвячених історичним ювілеям, нагороди за участь у вікторині "Посли Сойму Карпатської України: повернення із забуття" знайшли своїх власників. Так, протягом тижня учні мали змогу ознайомитися з біографіями видатних людей того часу і пройти квіз із 25 питань щодо отриманої інформації.  За результатами тестування були визначені переможці. Лідеркою стала учениця 6-а класу Даніелла Рушинець, а друге місце посіла восьмикласниця Даніела Батрин. Решта учасників, які ввійшли в десятку кращих, теж отримали свої призи. Серед подарунків - сертифікати на хороші оцінки, вибір варіанту на контрольній роботі, плюс два бали до оцінки тощо. Але головне - активність учнів, котрі докладніше вивчили запропоновані факти і збагатилися новими цікавими знаннями.

12:23 22.03.2024

Шевченко у наших серцях

Саме під такою назвою проходив сьогоднішній урок української літератури для учнів 7-Б класу, які занурились у цікавий літературний квіз. Під час інтелектуальних змагань команди-учасники пригадали цікаві факти із життя Шевченка, занурились у поетичний доробок Кобзаря та мандрували містами, які відвідував сьогоднішній іменинник.

12:32 08.03.2024

Наші переможці!

Наша школа багата на талановитих та креативних дітей. Підтвердженням цьому є їхня участь у найрізноманітніших змаганнях та конкурсах. А це – нові досягнення та перемоги, знання та здобутки.

12:43 01.12.2022