Скринька порад

Робота соціально-психологічної служби

У рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" у нашій школі практичний психолог Наталія Калинич та соціальний педагог Світлана Фетько провели ряд заходів, спрямованих на виховання та підтримку учнів.

13:35 19.12.2023

Безпека в Інтернеті

Для того, щоб уникнути небезпечних ситуацій та небажаних наслідків спілкування і власне користування соціальними мережами, у рамках проведення акції 16 днів проти насильства та Тижня правових знань у нашій школі відбулася зустріч учнів із представниками Ужгородської ГО "Неємія". Іван Пазуханич та Норберт Адам провели для них лекцію на тему "Безпека в Інтернеті".

13:28 07.12.2023

Права та обов'язки неповнолітніх та їхніх батьків

Саме під такою назвою пройшла зустріч наших школярів із представниками фахового коледжу Карпатського інституту підприємництва університету "Україна". Його директорка, кандидатка юридичних наук Вікторія Петрівна Роман розповіла учням 5-в, 6-а, 6-в та 7-в класів про їхні права та обов'язки, а такожо фахово і доступно відповіла на всі питання, які цікавили дітей. Вона наголосила, що лише разом у співпраці з батьками можна досягти очікуваного результату у вихованні наших учнів.

12:54 05.12.2023