Робота соціального педагога

Права дитини - її надійний захист

У сучасному світі дуже важливо для кожного знати свої права та обов’язки. У особливий спосіб це стосується дітей. Тому для того, щоб ознайомити учнів із тим, на що вони мають право, чого повинні дотримуватися та яку відповідальність несуть за недотримання чи порушення закону, до нашої школи з робочим візитом завітали директорка Хустського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Аліса Богдан та начальниця відділу безоплатної правової допомоги Діана Келемен. Вони розповіли школярам про те, як захистити себе від насилля, куди звертатися у разі його випадків та на які права можна розраховувати дитині. Йшлося про те, як дитині отримати безоплатну правову допомогу та які є її види. Адже права дітей – це їхній надійний захист.

15:01 08.12.2022