ПРО ВІДВІДУВАННЯ ТА ПРОПУСКИ УЧНІВ
ШАНОВНІ БАТЬКИ!13:54 05.09.2022
Шановні батьки майбутніх першокласників!
Зарахування проводиться відповідно до законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.
Зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).
Батькам майбутніх першокласників
Правила прийому до 1 класу
Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.
Дата закінчення прийому закладами загальної середньої освіти документів для вступу до 1 класу — 31 травня.
Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у першому (перших) класі (класах), не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.
Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.
Документи подаються одним з батьків дитини (їхніми законними представниками) особисто.
Необхідно одному з батьків надати:
- заяву про зарахування,
- копію свідоцтва про народження дитини та оригінал;
- оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089,
- «Карту профілактичних щеплень» за формою № 063/о.
- у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.
Заява не прийматиметься і не реєструватиметься у разі відсутності хоча б одного з вказаних обов'язкових документів.
Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою.
Першочергово до 1 класу зараховуються діти:
-місце проживання яких, чи одного з батьків, на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально
-які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі
-які є дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).
Для підтвердження інформації про місце проживання дитини надається оригінал одного з таких документів (за вибором особи, яка подає заяву):
Підтвердженням інформації про належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами є висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (Постанова КМ № 806 від 19.09.2018). Під час подання заяви надається оригінал відповідного документа.
У закладі створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти в новій українській школі.
Мова викладання – українська.
Іноземні мові – англійська мова (з 1-го класу).
До послуг ваших дітей:
Набирають 1-ші класи вчителі, які в своїй роботі використовують сучасні освітні технології інформаційно-комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків.
Педагоги розвивають у дітей основні компетентності, творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.
Додаткова інформація
Правила переведення дитини до іншої школи
Процедура переведення учнів між закладами освіти встановлена Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.
Процедура переведення виглядає так:
1. Вибір нової школи
Щоб перевести дитину в іншу школу, спочатку треба отримати підтвердження про наявність у ній вільних місць і готовність прийняти учня. Керівник навчального закладу має дати довідку про зарахування дитини.
2. Відрахування зі старої школи
До закладу освіти, з якого переводиться учень, подаються:
Упродовж одного робочого дня з дня отримання документів керівник закладу освіти зобов’язаний видати наказ про відрахування учня для переведення до іншого закладу освіти та видати особову справу.
3. Зарахування до нової школи
Упродовж п’яти робочих днів з дня отримання від закладу освіти зазначених документів один із батьків має подати до нової школи:
Наказ про зарахування учня до закладу освіти має бути виданий впродовж одного робочого дня з дня отримання документів.
Документи, які регулюють це питання
ПРО ВІДВІДУВАННЯ ТА ПРОПУСКИ УЧНІВ
ШАНОВНІ БАТЬКИ!13:54 05.09.2022
Поради батькам, які евакуюються з дитиною
12:38 03.05.2022
15:13 26.04.2022
Що робити у разі хімічної атаки або аварії на хімпідприємстві
У разі хімічної атаки або аварії необхідно:13:57 12.04.2022
Що робити при отриманні сигналу "ХІМІЧНЕ ЗАРАЖЕННЯ"
Отримавши інформацію про викид в атмосферу сильнодіючих отруйних речовин і про небезпеку хімічного зараження, необхідно негайно надіти засоби індивідуального захисту органів дихання: протигаз або марлеву пов’язку, найпростіші засоби захисту шкіри (плащі, накидки, гумові чоботи) і як найскоріше залишити зону ураження. Одягнутися потрібно так, щоб залишилося як найменше відкритої шкіри. Залишаючи квартиру (будинок), виключіть джерела електроживлення, візьміть з собою особисті документи, необхідні речі. Виходьте із зони хімічного зараження в сторону, яка перпендикулярна напрямку вітру. Обходьте яри, лощини – в низьких місцях може бути висока концентрація сильнодіючих отруйних речовин.14:14 06.04.2022
Як діяти батькам, якщо школа не може забезпечити онлайн-навчання
Учні, які під час війни опинилися за кордоном або на тимчасово окупованій території та втратили зв’язок зі школою, мають продовжити навчання онлайн. Якщо ваша школа зараз не забезпечує дистанційного навчання, вам необхідно виконувати дії, зазначені в цьому матеріалі, для продовження навчання вашої дитини на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».10:05 02.04.2022
ДЕ МОЖНА СХОВАТИСЯ - перелік бомбосховищ у м.Хуст
21:11 20.03.2022
Як не панікувати під час війни. Поради психолога
Потреба в безпеці – природня для людини, і говорити про свої відчуття – це також нормальна реакція.15:35 18.03.2022
ЯК ПОВОДИТИСЯ ПІД ЧАС ОБСТРІЛІВ
Якщо ви перебуваєте в будинку15:34 18.03.2022
ЯК ДІЯТИ ПІД ЧАС СИГНАЛУ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»
1. ЯК ЗВУЧИТЬ СИГНАЛ ЗАГАЛЬНОЇ ТРИВОГИ?15:30 18.03.2022