Методичний тиждень

Дата: 21.10.2020 11:14

З 12 по 21 жовтня в нашій школі проходив методичний тиждень «Використання інноваційних методів навчання для формування компетентностей школяра».

Основна мета його -  демонстрація професійних досягнень педагогів через основні види освітньої діяльності. Були проведені такі уроки: з української мови (Добош Н.В. (9-Б кл.), Кухарчук О.М. (8-А кл.)), математики (Бабич О.М.(2-А кл.), Бізіля І.О.(3-В кл.), Сірко О.М.(4-В кл.), Кадар О.М.(6-Б кл.)),хімії (Руденко Т.І. (7-А кл.)), французької (Кучернюк Т.В.(6-В кл.)) та англійської (Кричфалушій М.П. (3-А кл.), Вучкан Н.І.(4-А кл.)) мови.

Уроки пройшли на належному методичному рівні: використання інноваційних методів і прийомів навчання, застосування новітніх інформаційних технологій  в поєднанні з традиційними засобами навчання – все це поглиблювало інтерес учнів до виучуваного.

Проведена в період тижня робота сприяла професійно-фаховому зростанню педагогічних працівників, розвитку їх творчого потенціалу, досягненню більш високих показників якості особистісного розвитку учнів, а головне – надала можливість здійснювати порівняльний аналіз своєї роботи з роботою педагогічних працівників школи.