14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – кохання.

Дата: 12.02.2021 11:40

У Хустській СШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.Волошина у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Рано-вранці Купідон почав свою роботу, адже «Скринька кохання»  була переповнена  валентинками.

День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) — щорічне свято, яке припадає на 14 лютого.  За легендою, священик Валентин жив у третьому столітті. Тоді римський імператор заборонив своїм воїнам одружуватися, але Валентин продовжував таємно вінчати закоханих. За це його ув’язнили та потім стратили. Перед смертю він написав прощальну записку доньці тюремника, яку кохав усім серцем. Цей лист і став першою "валентинкою". Щорічно в нашій школі діти дарують листівки  своїм друзям та вчителям, адже приємно отримувати несподівані сюрпризи в цей день. Учні охоче взяли  участь у святковому оформлені стін рідної школи, проводили тематичні радіо-ефіри, читали вірші. Класний керівник Кричфалушій М.П. разом з учнями 7-Б класу провели виховний захід до Дня святого Валентина в межах класу.

День святого Валентина