"Захисники України: історія і сьогодення"

Дата: 19.12.2023 11:58

Днями отримали результати участі наших талановитих дітей у ІІ етапі обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему "Захисники України: історія та сьогодення". Вони неабияк нас потішили, адже у кількох номінаціях ми маємо переможців.

Так, абсолютну перемогу в номінації "Вірш" виборола учениця 10-А класу Ніколетта Дорогій із поезією "Вічний воїн" (керівник Н.В.Дан).

Другу сходинку у номінації "Лист" посіла восьмикласниця Владислава Біланинець із роботою "Лист захиснику України" (керівник С.І.Довгій).

А почесне третє місце у номінації "Малюнок" отримала учениця 5-А класу Ніколєтта Хемишинець із малюнком "Крила Перемоги" (керівник А.Ю.Брень).

Пишаємося нашими юними талантами і щиро бажаємо не зупинятися на досягнутому та легко долати все нові й нові вершини.