16 днів проти насильства!

Дата: 01.12.2021 12:00

Сучасний світ диктує свої вимоги. І нерідко це - зовсім не на користь, зокрема, для підростаючого покоління. Тому дуже важливим є не просто мовчки спостерігати за звичним шкільним процесом, а поєднувати його з виховними бесідами, повчаннями та порадами, особливо серед підлітків.

Так, у рамках акції "16 днів проти насильства" сьогодні до нашої школи завітали гості - директор Хустського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Аліса Богдан, заступники начальника відділу правопросвітництва та надання БВПД Хустського МЦНБПД Михайло Худинець та Діана Келемен, провідний фахівець із соціальної допомоги центру надання соціальних послуг Хустської міської ради Наталія Драгула.

Представники соціальної сфери провели з учнями 8-9 класів виховну бесіду про кібербулінг  та протидію домашньому насильству, зазначивши, які можуть бути наслідки та як від цього захиститися.

Учні уважно слухали доповідачів та задавали питання, на які отримали вичерпні та змістовні відповіді.