Візит делегації лідерів учнівського самоврядування Шевченківського району міста Києва

Дата: 28.04.2021 12:05

28 квітня 2021 р. до нашої школи завітали гості - делегація лідерів учнівського самоврядування Шевченківського району міста Києва. В ході візиту члени гуртка «Юні екскурсоводи» під керівництвом Алексик О.Ю. розповіли про багату історію та цікаві факти із життя видатних людей нашої школи.

Столичні гості були приємно вражені атмосферою під час візиту, теплим прийомом, високим рівнем підготовки шкільних гідів та архітектурою міста.

Людей і держави зближують спільні повсякденні клопоти й прагнення. Ми маємо спільне бажання створити нове, щасливе майбутнє для наших дітей. Спасибі вам за візит та зв’язок між нашими чудовими містами!