Благодійна акція "Утеплимо ЗСУ разом"

Дата: 31.10.2022 12:07

Креативні діти креативні у всьому. Так, з ініціативи учнів 11-А класу Хустської СШ І-ІІІ ст.№ 1 ім.А.Волошина у нашій школі пройшла благодійна акція "Утеплимо ЗСУ разом". Мета доброчинності - передати невеличку, але таку значиму частинку домашнього тепла тим, хто на захисті нашого спокою та мирного неба.

У рамках  акції протягом минулого тижня школярі навчального закладу збирали теплі шкарпетки.

Всі без винятку класи долучилися до цього заходу, а педагогічний колектив школи зібрав для наших героїв улюблений напій - каву.

У передачі зібраного солдатам на фронт посприяла наша бджілка-трудівниця, а за покликанням волонтерка - медсестра школи Анна Бордей.

Відтак 546 пар теплих шкарпеток зігріють військових 63 бригади на Миколаївщині.

Спасибі вам за наш захист. Нехай у наших шкарпетках вам відчувається рідна земля під ногами, а наші молитви зігрівають ваші душі. Чекаємо вас додому. Повертайтеся живими!

Утеплимо ЗСУ разом