ДОПОМОГА НА ФРОНТ

Дата: 09.05.2022 12:12

Про патріотичну свідомість українців годі й говорити. Особливого патріотизму вона набула більше двох місяців тому, коли слово «українець» стало неабияким приводом для гордості. Всі без винятку українці – це волонтери, адже кожен із нас вніс і продовжує вносити свій вклад у здобуття перемоги, у допомогу нашим військовим. Зокрема, на фронт.

Так, учні 10-А класу (класний керівник ) згуртувалися і зібрали свою передачу для захисників та захисниць. Спочатку 101-й бригаді передали медикаменти, а потім до 95 бригади поїхали військові кепки.

Старшокласники з надзвичайним запалом здійснили цю благодійну акцію, адже добре розуміють, що кожен такий вчинок – це ще один крок до омріяної справжньої української весни.