Наша участь у акції "Голоси дітей"

Дата: 04.06.2024 12:21

Два роки тому з ініціативи першої леді країни Олени Зеленської 4 червня визначено Днем вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України. У зв'язку з цим у місті над Тисою сьогодні пройшли відповідні заходи. Участь у них взяли і учні нашої школи. Зокрема, у парку відпочинку була проведена акція "Голоси дітей", куди школярі прийшли із власноруч виготовленими ангелами як символами світлих невинних душ. Ці душі, крихітні дитячі душі, злетіли до неба і звідти щиро моляться, щоб чимшвидше закінчилася війна. Щоб не назавжди 12 чи 7, чи 3... І на знак пам'яті про них діти зав'язали цих ангеликів на дерева, хвилиною мовчання згадавши тих, кого ніколи вже не візьме за руку мама, кого не розсмішить тато, хто білим янголом злетів увись...