100 днів у школі

Дата: 05.12.2023 12:21

Грудень - багатий на свята місяць. Окрім загальнонаціональних чи релігійних, креативні та ініціативні вчителі нашої школи створюють свої власні - творчі.

Так, для цьогорічних першокласників їхній класний керівник Оксана Бабич провела незабутній захід - 100 днів у школі. Це наче той рубіж, котрий підтверджує - ти справжній школяр.

Для Оксани Михайлівни це традиційне, народжене любов'ю до своїх вихованців свято, метою якого є ще більше заохочення діток до навчання, до любові до школи та своїх однокласників. А ще вчительці разом зі своїм асистентом та вихователем групи продовженого дня Мирославою Олександрівною Гелеван вдалося влучно поєднати цей день із приходом святого Миколая, який потішив діток смачними подарунками.

Було всяке: і співи, і різні ігри, і тематичні завдання, а головне - розуміння того, що наші вчителі - віддані і безмежно талановиті педагоги, які для дітей не просто вихователі, а й друзі, порадники та наставники.