Чудова гостя у нашій школі!

Дата: 19.12.2023 12:24

Незвичайним і насиченим інформативно сьогодні був день у школі для учнів 5-А класу. Адже до них на урок завітала (не побоюся цього слова) сама легенда слова - Христина Шкробинець. Заслужений вчитель України, письменниця, наставниця, редакторка та рецензентка, мудра порадниця та просто щира і прекрасна жінка. Година спілкування пройшла як мить. Христина Миколаївна розповіла про своє життя та творчість, про великі імена нашого славного краю та презентувала школярам свою чергову книгу "У серці моєму", яка тепер стане невід'ємною частинкою історії нашого Музею історії школи.

Cподіваємося, що вже незабаром нам вдасться зустрітися з Христиною Шкробинець у більш офіційному форматі та з більшою аудиторією, адже слухати цю неймовірну людину можна довго і довго.