Вітаємо переможців!

Дата: 23.11.2023 12:26

В Україні вже багато років поспіль є добра традиція - до Дня української писемності та мови проводити Міжнародний конкурс із української мови ім.П.Яцика. Так, за результатами проведення І та ІІ етапів цьогоріч наша школа може по праву пишатися своїми вихованцями. Учениця 11-А класу Юлія Фінюк (вчитель Н.Ф.Галай) стала дипломанткою ІІ ступеня, диплом ІІ ступеня виборола і учениця 9-б класу Людмила Цупанич (вчитель Н.Ф.Галай), а учениця 4-А класу Олександра Попович (вчитель О.Й.Ботар) посіла ІІІ місце.

Диплом другого ступеня виборола і учениця 9-А класу Людмила Деяк (вчитель Н.В.Дан) у ІІ етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка.

Щиро вітаємо переможців та їхніх наставників. Бажаємо подальших творчих злетів та перемог. Ви - гордість нашої школи.