Вітаємо нашим переможців!

Дата: 16.02.2024 12:33

Завершився третій – обласний – етап олімпіад. Відрадно, що для нашої школи він особливий, адже учні нашого навчально закладу отримали неймовірні результати.

Одинадцятикласниця Юлія Фінюк стала переможницею обласної олімпіади з французької мови, здобувши пальму першості серед значної кількості учасників. Її наставниця та вчитель Мирослава Августинівна Алексович пишається результатами своєї неймовірно талановитої вихованки і дуже радіє за таке досягнення.

Свій величезний внесок у кошик учнівських здобутків зробила й учениця 9-Б класу Людмила Цупанич. Ця обдарована дівчина виборола друг місце в області на олімпіаді з англійської мови. Готуючи Люду до змагань, Мар’яна Василівна Шеффер відзначила її особливе бажання та потяг до навчання.

Ми щиро радіємо за такі хороші результати наших учениць, пишаємося ними та дякуємо їхнім вчителям за неймовірний труд та впевненість у своїх вихованцях. Разом до перемог!

Мирослава Августинівна Майор та Юлія Фінюк, учениця 11-А класу

Мар'яна Василівна Шеффер та Людмила Цупанич, учениця 9-Б класу