Дата: 02.11.2023 12:40

Понад півтора року в Україні триває повномасштабна війна, котра зруйнувала мільйони доль, забрала сотні тисяч життів. Ворог нещадний ні до старого, ні до малого. Тому кожен із нас усвідомлює важливість підтримки наших захисників. Тих, хто ціною власного спокою, комфорту та життя готовий до останнього стояти за правду, за свободу, за Перемогу.

Це чітко усвідомлюють не тільки дорослі, але й діти. Зокрема, і вихованці нашої школи. Адже всі кошти, які були зібрані на благодійному осінньому ярмарку, передані в надійні руки і будуть використані на потреби українських воїнів. Гроші у сумі майже 32 тисячі гривень школа із руки в руки передала голові ГО "Фойта" Анатолію Ільницькому. Він у особливий спосіб висловив подяку учнівському та педагогічному колективам за постійну підтримку і пообіцяв, що всі кошти стануть значним внеском у наближенні довгоочікуваної перемоги.