Наші переможці!

Дата: 01.12.2022 12:43

Наша школа багата на талановитих та креативних дітей. Підтвердженням цьому є їхня участь у найрізноманітніших змаганнях та конкурсах. А це – нові досягнення та перемоги, знання та здобутки.

Так, чималими успіхами потішила свою вчительку української мови та літератури Людмилу Булак її вихованка  - шестикласниця Дарина Цифра. Дівчинка нещодавно взяла участь у конкурсі «Врятуймо природу у дні війни» у номінації «Твір-роздум» на екологічну тематику.

Даринка змістовно та доступно виклала зміст, сформулювала свої думки та бачення, за що виборола почесне перше місце.

За свої старання та креативність школярка отримала багато корисних та цінних призів, серед яких – смарт-годинник, еко-календарик, книги, ручка, еко-торбинка та багато-багато іншого.

Вітаємо юну переможницю і бажаємо не зупинятися на досягнутому. Рухаємось далі!