Благодійність заради перемоги

Дата: 09.05.2024 12:47

Благодійність сьогодні - це запорука швидшого наближення перемоги. Особливо якщо благодійні справи зроблені на користь українських захисників.

Так, у нашому навчальному закладі вкотре була проведена благодійна акція - великодній ярмарок. Беззаперечно було прийнято рішення, що всі зібрані кошти будуть спрямовані на два напрямки: на потреби ЗСУ та лікування хворої дівчинки.

Оскільки наша школа вже давно співпрацює з ГО "Фойта", то значна частина зібраних грошей, а це 15 тисяч гривень, була передана з рук у руки представнику цієї організації Анатолій Ільницький. Пан Анатолій в особливий спосіб висловив вдячність нашим учням та їхнім батькам за такий вагомий внесок. Адже ці кошти будуть використані для виготовлення дронів, таких необхідних нашим воїнам на фронті.

Разом працюємо для перемоги та нашого майбутнього без війни.

На зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються та текст

На зображенні може бути: гроші та текст