Наш музей - серед кращих!

Дата: 18.02.2024 12:47

Нещодавно завершився І (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». До участі було представлено презентаційні матеріали і тексти екскурсій за історичним напрямом. За результатами проведення цього туру почесне друге місце виборов  Музей історії школи Хустської СШ І-ІІІ ст.№1 ім.А.Волошина.

Щиро вітаємо керівницю музею Олену Юріївну Алексик та екскурсовода музею – учня 9-А класу, Михайла Ковача з такими вагомими здобутками. Це величезна праця, наполегливість та старання. Олена Юріївна живе своєю справою і вкладає у неї всю себе, продовжуючи себе ж у своїх вихованцях. А Михайло гідно та на високому рівні представив наш музей на обласному рівні. Тому ця заслужена перемога вкотре засвідчує, що у нашій школі неймовірно талановиті як учні, так і вчителі. Працелюбні, творчі та з вірою у перемогу. Свою та України.