Український прапор - символ нашої єдності

Дата: 23.08.2022 12:49

Сьогодні, 23 серпня, вся Україна відзначає особливе свято – День Державного Прапора. З цієї нагоди у нашому місті пройшов ряд заходів. Зокрема, відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України на майданчику поблизу Хустського краєзнавчого музею за участі перших керівників Хустського краю, військових, громадськості, представників шкіл міста. Так, має чим пишатися і наша школа, адже її цьогорічний випускник, золотий медаліст, володар 200-ти балів за результатами НМТ Олег Деркач та випускниця Хустського багатопрофільного ліцею ім.І.Магули (колишньої вихованки Хустської СШ І-ІІІ ст.№1 ім.А.Волошина, яка набрала 600 балів із трьох предметів при складанні НМТ) Вероніка Рішко виконали почесну місію підняття жовто-блакитного стягу.

До святкування долучився і наш навчальний заклад. Адміністрація школи разом із педагогами теж підняли над будівлею школи Державний Прапор України як символ незламності, волелюбності та незалежності українського народу.  І так, як вільно майорять над нами дві смужки рідних кольорів, нехай таким чистим і вільним буде небо над рідною Батьківщиною. Адже разом ми – непереможні.