9 листопада - День української писемності та мови

Дата: 09.11.2022 13:09

Свято було встановлено указом Президента в 1997 році на 9 листопада. Дата ця обрана не випадково. Церковне свято 9 листопада присвячене українському літописцю Нестору. За деякими дослідженнями, саме з його праць починається українська писемність.

З цієї нагоди у нашій школі пройшов ряд заходів, приурочених Дню української мови та писемності.

Так, учні 7-А класі під керівництвом учительки української мови та літератури С.І.Довгій провели тематичний радіоефір, зачитавши цікаві факти про українську мову та зробивши добірку гарних українських пісень на цю тему.

Шкільні коридори красувалися інформаційними стендами, присвяченими сьогоднішньому святу. На головному екрані школи транслювався відеоролик, де учні школи фотографувалися разом зі своїми улюбленими книжками українських авторів, який підготувала вчителька української мови та літератури Н.М.Гандера.

А класні керівники 1-В класу І.О.Бізіля та 3-А класу О.Й.Ботар провели для учнів цікаві тематичні уроки з іграми, загадками, диктантом (3 клас) та розповідями про важливість та чарівність рідної мови.