Співпраця з молодіжною організацією

Дата: 23.02.2024 13:12

Сьогодні до нас завітали незвичайні гості - представники молодіжної організації "ЙО". Це вільний простір для спілкування підлітків та молоді, де цілком безкоштовно можна отримати цікаву та корисну інформацію, зустріти однодумців, пограти ігри, переглянути фільм та знайти нових друзів.

Як розповідає один із організаторів "ЙО" пан В'ячеслав, наразі вони розширюють свою роботу, залучаючи до неї школярів. Тому відвідують навчальні заклади з метою ознайомити учнів зі своєю діяльність та залучити до неї якомога більше активних хлопців та дівчат і дати їм змогу реалізувати свої ідеї та задуми.

Наші учні, школярі 9-10 класів, сьогодні були особливо активні. Задавали свої питання, на які отримували вичерпні відповіді. Тож гайда до співпраці!

Більше інформації можна отримати, просканувавши QR-код, який є на фото.