"Допомагати так легко"

Дата: 05.12.2022 13:13

5 грудня – Міжнародний день волонтерів. Особливо актуальним це свято є сьогодні, адже на їхніх плечах лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни.

Прикладом такого волонтерства та допомоги нон-стоп є товариство Червоного Хреста України. Зокрема, Хустська районна організація Закарпаття, девізом у роботі якої є слова: «Допомогти так легко».

І саме сьогодні, у день свого свята, волонтери Червоного Хреста завітали до четвертокласників нашої школи (кл.кер.Бабич О.М.) і провели для них цікавий пізнавальний захід. Розповіли про свою діяльність, ознайомили учнів із історією створення та специфікою роботи, разом зі школярами намалювали свої символи, а також зробили багато яскравих та веселих фото. За активність та допитливість маленькі всезнайки отримали солодкі подарунки. А їхні сердечка наповнилися ще більшим бажанням та прагненням допомагати оточуючим та всім, хто цього потребує, бо тепер вони знають, що допомога – це так легко!