Активні учасники учнівського самоврядування

Дата: 23.10.2023 13:17

Сьогодні у Центрі дитячої та юнацької творчості "Сузір'я" Хустської міської ради відбулася визначна подія. Лідери учнівського самоврядування обирали свого президента, який представлятиме інтереси учнівської громади на рівні Хустської міської ТГ.

Кожен кандидат ознайомив учасників заходу зі своєю передвиборчою програмою та розповів про себе. Наш навчальний заклад представляла учениця 9-Б класу, всебічно обдарована та неймовірно талановита Людмила Цупанич.

Після представлення присутні (делегати зі всіх ЗЗСО територіальної громади) мали змогу зробити свій виважений та обдуманий вибір.

За результатами підрахунку голосів Людмила очолила комісію з охорони здоров'я, туризму і спорту.

Щиро вітаємо нашу ученицю і бажаємо плідної праці та натхнення у втіленні всього задуманого.