A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Хустська спеціалізована школа
І-ІII ступенів №1 імені А.Волошина
Хустської міської ради Закарпатської області

Свято вручення свідоцтв для випускників 9-х класів

Дата: 20.06.2023 13:19
Кількість переглядів: 17

Сьогодні у нашій школі пройшла радісна і сумна подія водночас. Випускники дев’ятих класів отримали свій перший дорослий документ – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти. Учням 9-А та 9-Б класів урочисто та святково цей документ вручив в.о.директора школи Степан Михайлович Папп. 
Натомість винуватці свята підготували прощальний подарунок для присутніх і спільно виконали улюблену музичну композицію, де солісткою виступила випускниця 9-А класу Олена Буришин.
Із вітальними словами до випускників звернулися і їхні класні керівники Наталія Василівна Дан та Мар’яна Пантелеймонівна Кричфалушій, подарувавши їм цікаві відео про їхнє шкільне життя та давши мудрі життєві поради і настанови.  
Хтось вже завтра відлетить зі шкільного порогу, а хтось продовжить навчання у рідному закладі. Проте незважаючи на свій вибір, нехай кожному із вас, любі випускники, щастить. Хай ваш вибір буде правильним і вдалим. А всі стежини, якими вестиме вас життя, будуть світлими, легкими та обов’язково ведуть вас до обраних цілей.
У добру путь.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора