Мовний марафон

Дата: 26.10.2023 13:22

27 жовтня Україна вшанувовує пам'ять Преподобного Нестора Літописця. З цією датою та ім'ям пов'язане свято, що має на меті популяризувати та виокремити роль рідної мови у житті людини, - День української писемності та мови.

З такої нагоди майже у всіх навчальних закладах у ці дні проходять найрізноманітніші заходи, які проводять вчителі-філологи для своїх учнів.

Так, на знак пам'яті про Нестора Літописця сьогодні у нашій школі пройшов квест " Мовний марфон" для учнів 7-Б класу, який провели вчителі української мови та літератури Людмила Булак та Наталія Дан.

Школярі переглянули відеоматеріал про історію та значення свята, виконували різноманітні цікаві тематичні завдання квесту та насамкінець отримали символічні подарнуки - блокноти та ручки.

Досвід, набутий під час цього заходу, обов'язково стане семикласникам у нагоді під час вивчення нових тем із української мови.