Безпека в Інтернеті

Дата: 07.12.2023 13:28

Для того, щоб уникнути небезпечних ситуацій та небажаних наслідків спілкування і власне користування соціальними мережами, у рамках проведення акції 16 днів проти насильства та Тижня правових знань у нашій школі відбулася зустріч учнів із представниками Ужгородської ГО "Неємія". Іван Пазуханич та Норберт Адам провели для них лекцію на тему "Безпека в Інтернеті".

Діти переглянули цікаве тематичне відео, пройшли невеличку вікторину з анкетуванням та отримали відповіді на власні запитання.

Досвід проведення подібних заходів вкотре доводить, що вони потрібні та корисні, адже не завжди користувачі Інтернетом задумовуються на тим, чи знахдяться вони та їхні дані у безпеці. Тому спасибі всім, хто творить безпеку.