21 листопада - День гідності та свободи

Дата: 21.11.2022 13:30

Гідність. Свобода. Незалежність. Незламність.

Коли, як не сьогодні, ці слова звучать на вустах кожного українця із особливою гордістю та надією. Це слова, якими пройнятий український дух та переплетена українська історія. І саме ці слова – гідність та свобода – стали запорукою незламного духу кожного, хто сьогодні і вже 8 років поспіль бореться за правду, за просте людське бажання - жити у вільній країні.

Саме про це сьогодні, 21 листопада, говорили на виховних годинах у Хустській СШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.Волошина, які були проведені серед школярів нашого навчального закладу. Діти переглядали відеоролики на головному екрані школи, тематичні фотографії та зображення на стенді, а також мали змогу долучитися до радіоефіру з нагоди Дня гідності та свободи та прослухати історію цієї визначної для українців дати.

Віримо, що вже скоро у нашому календарі з’явиться ще одна – найважливіша дата – День нашої Перемоги.