День пам'яті жертв голодомору 1932-1933 р.р.

Дата: 27.11.2020 12:00

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів класними керівниками були проведені години спілкування «Моторошні дні в історії українського народу». Тривожною була хвилина мовчання. Адже моторошно уявити мільйони зморених голодом людей України. На території школи було приспущено Державний Прапор України, організована виставка фотоматеріалів та публіцистичної літератури «День пам’яті жертв голодомору 1932-1933 р.р.» та  проведено тематичний радіоефір . Члени учнівського самоврядування зняли емоційно-пронизливий відеоролик, у якому декламували вірш Наталії Погребняк  «Пам’ять серця».

У 9-А класі пройшла година пам’яті і скорботи «Голодомор – біль душі і пам’ять серця». Учні читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролики Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори» та «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!». Ця виховна година запам’яталась усім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові і русі її учасників. Завершився день скорботи запаленням свічок у рамках акції «Засвіти свічку».

"Пам'ять серця"