Профорієнтаційна робота продовжується...

Дата: 21.05.2024 13:46

Доброю щорічною традицією у нашій школі став візит до КЗ "Хустський професійний ліцей" Закарпатської обласної ради. На запрошення керівництва та викладачів цього навчального закладу учні сьогодні відвідали ліцей, де мали змогу ознайомитися, чим він живе і займається. У рамках профорієнтаційної роботи школярі 9-х класів спробували себе у ролі монтажників, слюсарів, електрозварників, газозварників, штукатурів, малярів тощо. Разом із кращими учнями ліцею майстер-клас для гостей провели майстри з виробничого навчання Галина Дубович, Надія Сенек, Ярослав Букович, Віктор Головка, Іван Бобик та інші. Вони розповіли учням про переваги цих професій і навели безліч аргументів щодо їхньої важливості сьогодні. Адже саме сьогодні потрібно зробити правильний вибір, щоб уже завтра отримати добру професію.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису .