Ми писали радіодиктант національної єдності

Дата: 09.11.2022 13:47

Сьогодні, 9 листопада, для України знаковий день, адже величезна когорта людей та, власне, всі українці відзначають День української писемності та мови. Святкували всі, хто вважає українську своєю рідною мовою.

На рідній землі та за кордоном, вдома та у бомбосховищах, на фронті та у навчальних закладах – всюди сьогодні справжні патріоти долучилися до багаторічної традиції та написали радіодиктант національної єдності. Цьогоріч він відбувався у 22-й раз.

Не винятком стали і вихованці Хустської СШ І-ІІІ ст. №1 ім.А.Волошина. Учні 10-А класу (класний керівник О.М.Кухарчук) ретельно підготувалися до написання цього диктанту та взялися до роботи. З особливою гордістю виконували вони завдання диктора, пишаючись тим, що найкраща мова – українська – їхня рідна. Радіодиктант