Допомога у виборі майбутньої професії

Дата: 22.03.2023 13:50

Допомога у виборі майбутньої професії

З метою проведення профорієнтаційної роботи сьогодні до нашої школи завітали гості - викладачі з Хустського професійного ліцею. Вони прийшли з інформацією про те, яку саме спеціальність майбутні випускники можуть отримати в їхньому навчальному закладі, як зможуть її застосувати у житті і чим важлива та чи інша професія.

Дев’ятикласники, які були присутні на зустрічі, з цікавістю та інтересом слухали доповідачів та ставили свої не менш цікаві запитання і щодо вступу, і щодо опанування тої чи іншої професії.

- У житті дуже важливо визначитися, ким ти хочеш бути, - каже старший майстер Хустського професійного ліцею Іван Бобик. –  Тому ми сьогодні і завітали до вас, щоб допомогти вам із вибором, який сьогодні може стати вирішальним у вашому подальшому житті.