Школа молодого вчителя

Дата: 30.04.2021 12:00

З метою розвитку творчих здібностей молодих вчителів та підвищення їх професійної майстерності з 26 по 30 квітня було проведено Тиждень молодого вчителя. Програма Тижня була насиченою та різноманітною. Молоді вчителі проводили відкриті уроки та виховні заходи. Проведені заходи  дали можливість створити в колективі творчу атмосферу, сприяли дружній і згуртованій роботі адміністрації школи,наставників, керівників методичних об’єднань та молодих спеціалістів, пробудили інтерес до творчості, прагнення досягти кращих результатів.

Змістовним був творчий звіт молодих спеціалістів, під час якого вони познайомили присутніх зі своїми педагогічними знахідками і поділилися думками щодо своєї подальшої роботи. Сподіваємося, що в майбутньому у закладі будуть працювати вчителі-професіонали з високою науково-теоретичною, методичною, психолого-педагогічною підготовкою, здатні до творчості і постійного самовдосконалення.