"Зродились ми великої години"

Дата: 07.12.2022 13:57

Сьогодні у нашому навчальному закладі завершилися дводенні спортивні змагання серед учнів 9-11 класів "Зродились ми великої години", приурочені Дню Збройних сил України.

Давно вже спортивна зала не шаленіла від стількох оплесків, підтримки та адреналіну. Адже у спортивних батлах брали участь найспритніші і найміцніші у нашій школі - старшокласники.

Стройова підготовка, представлення та привітання, підтягування на перекладині, перетягування канату, естафети та баскетбол - це те, що з легкістю підкорили собі школярі.

У підсумку місця розподілилися так: між учнями одинадцятих класів пальму першості здобув 11-Б клас, а серед 10-го та 9-го класів лідерами стали вихованці 10-А класу. Хоч і з невеликим розривом у кількості голосів, проте для них, кажуть, все ж таки перемогла дружба, справжній командний дух та здорова конкуренція.

Тому щиро вітаємо учасників змагань. І чекаємо наступних зустрічей із ними!

Свої перемоги учні присвятили Збройним Силам України! Слава Україні! Героям слава!