Мовний марафон

Дата: 10.11.2022 14:02

Що може бути цікавішим для школярів-п’ятикласників, ніж пригоди. Щоправда у школі ці пригоди інтелектуальні, проте не менш захопливі та вражаючі.

Так, у рамках святкування Дня української писемності та мови сьогодні для учнів 5-В класу вчителі української мови та літератури Світлана Сергіївна Росоха та Людмила Михайлівна Булак провели квест «Мовний марафон».

Завданням філологічної гри було якомога швидше пройти всі чотири станції і знайти відповіді на підготовані заздалегідь запитання.

Чотири команди змагалися у вправності, швидкості, інтелектуальності та знанні рідної мови.

Долати мовні перешкоди допомагали учням п’ятого класу одинадцятикласники, які супроводжували діток протягом квесту і допомагали знаходити потрібні станції.

Компетентне журі, підрахувавши виставлені бали, визначило переможців і нагородило всіх учасників поживними призами.

Традиційно – спільне фото на згадку. Та незабутні емоції до кошику спогадів зі шкільного життя!