16 лютого - День єднання!

Дата: 17.02.2023 14:14

16 лютого в Україні відзначають День єднання. Відповідний Указ “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” був підписаний Президентом України Володимиром Зеленським рівно рік назад напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Державне свято мало посилити консолідацію українського суспільства, проявити стійкість до зростання гібридних загроз та інформаційно-пропагандистського впливу на нашу свідомість.

І українці за цей рік стали єдиною родиною. Ми вистояли жахливий 2022 рік і віримо, що зустрінемо перемогу великого українського народу у 2023 році.

Цей день святкували і в нашому закладі. На знак єднання всі учні школи взялися за руки і разом виконали національний Гімн України.

Наша сила – у нашій єдності. Ми – згуртовані, особливо у єдиному спільному бажанні – бути вільними і жити у мирі без війни. І так обов’язково буде. Адже з нам Бог. І Україна!

Шана всім, хто сьогодні стоїть на захисті нашої держави. Пам’ятаймо тих, хто віддав своє життя за Україну!

Ми сильні! Ми вільні! Ми разом!

День єднання!