STOP наркоманія!

Дата: 12.02.2021 14:28

Наркоманія – психічне захворювання людей, які не зуміли сказати «ні!». Це хворобливий потяг, при¬страсть до вживання наркотиків.

У наш час наркоманія – складна проблема суспільства. Тема наркоманії викликає великі хвилювання. Соціальний педагог та психолог нашої школи провели виховні заходи з учнями 9-10-х класів під назвою «STOP НАРКОМАНІЯ!», щоб пояснити школярам страшний вплив цих речовин на організм. Учні активно брали участь в дискусіях, пояснювали чому наркотики можуть згубити наше життя.

Вчителі наводили приклади ситуацій, коли людина потрапляє у компанії наркозалежних і як уникнути цього, щоб самому не стати на цю стежку.

Щоб боротися з ворогом, його потрібно добре знати. Тому скажемо разом STOP наркоманії!