КВН

Дата: 25.06.2019 15:04

27 березня 2014 року у м. Хуст відбувся конкурс веселих та кмітливих серед команд загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл міста. Змагалися між собою команди семи шкіл. Виступи гумористів порадували журі своєю винахідливістю та вмінням якісно жартувати.Відродження КВНу переслідує неабияку мету – створення умов для творчого, інтелектуального, духовного розвитку дітей та молоді, виявлення талантів й зрештою організацію змістовного дозвілля. Конкурсанти кажуть: готуватися до гри було неважко, а дуже весело.Тема конкурсу веселих та кмітливих учнівської ліги – шкільне життя, таке близьке кожному учню.

Конкурсанти зізнаються, що важко не було. Кажуть, легко відтворювати на сцені те, з чим стикаєшся щодня. Проте кожен учасник команди з усією серйозністю поставився до конкурсу і щосили боровся за звання кращих. Конкурсанти підтвердили: конкурс дає неймовірний заряд енергії та позитиву. Спочатку – привітання команд, потім розминка та домашнє завдання. Кожен конкурс оцінювало компетентне журі. Брали до уваги і якість гумору, і акторську майстерність, і музичне виконання, і оригінальність. Глядацька зала вибухала гучними оплесками. Усі команди показали високий рівень підготовки до гри і доклали максимум зусиль у боротьбі за звання кращих. Чудову підготовку показали учасники під час домашнього завдання. Тут було все: впевненість у собі, відчуття сцени, хороший вокал, неординарний підхід до гумору, згуртованість – демонстрували конкурсанти. Запекла боротьба тривала до самого кінця. Перемогла команда нашої школи «Волошки», на другому місці команда «ООН» ЗОШ №4, а третє посіла команда «Веселка» з ЗОШ №2. Команди–переможці нагородили почесними грамотами та кубками.