8 травня - День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 15:07

8 травня - День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це свято - нагадування про те, що наша Україна незламна і непереборна у своєму прагненні бути вільною та незалежною.

Символом цього дня стала квітка червоного маку. На знак пам'яті та шани перед полеглими її одягли сьогодні і керівництво та працівники нашої школи, цим самим підвердивши свою повагу та віддавши честь тим, хто свого часу віддав життя за наше сьогодення.

Класні керівники провели з учнями відповідні години спілкування, щоб діти змалечку знали свою історію та шанували її подвиги.