Екскурсія для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 28.04.2022 15:07

З метою підтримки осіб, які, тікаючи від війни, змушені були тимчасово переїхати з рідних міст чи сіл на Західну Україну, зокрема, на Хустщину, освітянська спільнота вирішила проводити для них різноманітні просвітницькі заходи. До цієї ініціативи з радістю долучилася і Хустська СШ І-ІІІ ст. №1 ім.А.Волошина.

Так, для внутрішньо переміщених осіб у приміщенні нашого навчального закладу відповідно до графіка заплановане проведення спортивних заходів, танцювальних тренувань, а також екскурсії школою та шкільним музеєм. Одну з таких вже сьогодні провела вчителька історії Олена Алексик для гостей із Краматорська. Цікаво та доступно Олена Юріївна розповіла про історію школи, нерозривно пов’язану з історією нашого краю, показала наочно сторічну документацію та відповіла на всі запитання, які цікавили учасників заходу.

Традиційно – фото на згадку про приємне знайомство і обіцянка неодмінно завітати ще раз.