Умілі руки

Дата: 24.06.2019 15:10

На базі ХМЦНТТУМ було проведено ряд конкурсів, у яких взяли участь учні нашої школи. На конкурс малюнків «Мої права» було представлено 63 роботи із всіх навчальних закладів міста,6 з яких із нашої школи (Рішко А., (3-А клас), Буковецька К. (3-б клас), Джумурат Н. (5-А клас), Пілаш Н. (7-А клас), Шерегій Є. (7-А клас), Чепинець О. (10-А клас). Малюнок «Право на освіту» учениці 7-А класу Пілаш Надії зайняв призове ІІІ-тє місце. У міському-конкурсі-виставці «Зимові фантазії» взяли участь 74 роботи із всіх шкіл міста. Наша школа представила 12 робіт (Доба К., Фіцай Є., Деяк Р., Товт Д., - 2-Б клас, Зажирко Л., - 3-А клас, Мтрович О. – 3-Б клас, Майор Р., Гичкм В. – 4-А клас, Семенюк Я., Озеров Д. – 4-Б клас, Майор О. – 6-А клас, Кулик А. – 9-А клас. За активну участь отримали відзнаку Гичка В. (4-А клас) «Чарівна сніжинка» та Кулик А. (9-А клас) «Зимовий сад». У конкурсі «Моє здоров’я – моє майбутнє» наша школа представила один малюнок учениці 11-А класу Тегзи А., що зайняв призове І-ше місце і буде брати участь в обласному конкурсі. Бажаємо всім учасникам різноманітних конкурсів не втрачати ентузіазму та вірити в перемогу.