Тиждень БЖД у нашій школі

Дата: 27.10.2023 15:16

Завершується тиждень знань основ із безпеки життєдіяльності людини. Його метою було допомогти сформувати у здобувачів освіти свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у різних ситуаціях.

У рамках проведення цього тижня відбулося ряд цікавих та пізнавальних заходів, які провели всі класні керівники у своїх класах. Кожен клас був наче невеликою пізнавальною зупинкою, де можна було почерпнути корисну та життєво важливу інформацію.

Отже, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєними алгоритмами дій в умовах надзвичайних ситуацій - одне з пріоритетних завдань, яке стоїть перед освітою.