Вшанування річниці бойових дій при Дебальцеві

Дата: 18.02.2021 15:18

15-18 лютого 2015 року бої в Дебальцеві стали однією з ключових подій у протистоянні на Донбасі. У ньому взяли участь тисячі бійців та сотні одиниць техніки й артилерії з обох сторін. За даними Генштабу, за весь час оборони Дебальцівського виступу загинуло 136 та було поранено 331 військовослужбовців ЗСУ.

З нагоди вшанування бойових дій при Дебальцеві у школі була організована виставка інформаційних матеріалів та тематичний радіоефір. Класними керівниками 5-11 кл. були проведені виховні бесіди «Пам’яті захисників Дебальцевського плацдарму»(9-А кл.), «Бої за Дебальцеве – хроніки пекельного 2014-го року»(6-А кл.), «Битва під Дебальцевим - одна зі сторінок історії, яку написали  наші герої»(11-кл.), «Журавлі пам’яті»(6-В кл.)

На уроках захисту України учні 10 класів переглянули документальний фільм " Дебальцеве". На інформаційному екрані школи учні мали змогу переглянути тематичний відеоролик "Битва за Дебальцеве- карта боїв та свідчення учасників".