Зустріч із європейськими журналістами

Дата: 24.04.2024 15:28

Наша школа по праву може пишатися своєю історією. І славиться великою кількістю екскурсій та візитів поважних гостей.

Так, сьогодні учні 9, 10 та 11 класів мали унікальну нагоду зустрітися з європейськими журналістами - носіями французької мови. Подорожуючи Європою, німкеня Крістіана Сейлер та французи Гійом Бурді та П'єр Бурді завітали у мальовниче Закарпаття, зокрема, на Хустщину. Ознайомлюючись із її історією, виявили нестримне бажання відвідати наш навчальний заклад. Тут їх зустріли дуже гостинно та привітно. Гості були вражені теплом зустрічі, адже тут і вчителі, і учні, які вільно володіють французькою, легко спілкувалися, розповідали про життя в умовах війни, про сприйняття світом, зокрема, Францією та Німеччиною, подій в Україні, та, звичайно, поділилися своїм позитивом.

Подискутували про все, що цікавило, залишили у подарунок книги в оригіналі, а також незмінно традиційно зробили на згадку багато цікавих фото.

Ще одна сторінка до книги спогадів Хустської СШ І-ІІІ ст.№1.

А також - нові друзі та нові зв'язки) Працюємо далі.