Кольори нашої Перемоги

Дата: 03.02.2023 15:29

Протягом першого після зимових канікул робочого тижня у Хустській СШ І-ІІІ ст.№1 ім.А.Волошина пройшов шкільний конкурс-виставка малюнків «Кольори нашої Перемоги». Участь у ньому взяли всі охочі учні школи.

Обдарована молодь та підлітки, які мають неабиякий хист до малювання, талановиті хлопці та дівчата -  кожен по-своєму представив бачення найбільшої сьогоднішньої спільної мрії всіх українців – довгоочікуваної перемоги.

Щемно та боляче і водночас гордо та захопливо від того, як патріотично та відповідально підійшли учні до виконання цього завдання. Багато яскравих та цікавих малюнків, у яких вкладено не тільки талант, але й без сумніву найміцнішу віру в те, що цьогорічна весна обов’язково стане переможною.  Бо дитяча віра – найсильніша!