НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ!

Дата: 13.12.2022 15:29

З метою виявлення творчих здібностей талановитої учнівської молоді, формування в учнів дбайливого ставлення до природи як невичерпного джерела краси і творчого натхнення, пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, заохочення її до творчої самореалізації у період із 1 по 9 грудня 2022 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості «Сузір’я»   було організовано і проведено І етап Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

У конкурсах брали участь учні майже всіх закладів загальної середньої освіти Хустської ТГ. Серед них і Хустська СШ І-ІІІ ст.№1 ім.А.Волошина.

Так, на розгляд журі від нашого навчального закладу було представлено 9 робіт. Із них автори чотирьох стали володарями призових місць. А саме у відповідних номінаціях:

І місце - Мелай Франческа, ученицю7-А класу, за роботу «Новорічна ялинка» (керівник Пекар Т.В.); фото 1

І місце - Мелай Терезія, учениця 6-А класу, за роботу «Різдвяна ніч» (керівник Ковач Н.П.); фото 2

ІІ місце - Мелай Терезія, учениця 6-А класу, за роботу «Оберіг для воїна» (керівник Ковач Н. П.); фото 3

ІІІ місце - Гусак Наталія, учениця 4-Б класу, за роботу «Різдвяний віночок» (керівник Матьола М.В.); фото 4

Журі відзначило високий естетичний рівень виконання творчих робіт, традиційність, символізм, пошуково-дослідницький, дизайнерський підходи при виготовленні сувенірів та новорічно-різдвяних композицій. За результатами конкурсу переможці  отримають грамотами управління освіти, релігій та у справах національностей  Хустської міської ради.

Пишаємося нашими вихованцями і бажаємо успіхів у подальших етапах конкурсу.